Instagram Yeni Konum Ekleme

Instagram Yeni Konum Ekleme

Son Güncelleme: Ekim 24, 2023 tarafındanTags:

Instagram Yeni Konum Ekleme Nasıl Yapılır?

Tolga Medyam Instagram Yeni Konum Ekleme destek hizmetleri

Sosyalleşmek, insanlık tarihi kadar eskidir. İnsani bir ihtiyaç olarak öne çıkan sosyalleşmek, zamanla çeşitlenmiştir. Sosyal medya da, bu çeşitlerden bir tanesidir. Dışarı çıkmaya gerek kalmadan, oturduğumuz yerden sevdiklerimizle irtibat kurabiliyor, gittiğimiz yerleri paylaşarak diğer kullanıcılarla etkileşim içine girebiliyoruz. Sosyal medya uygulamaları arasında en çok kullanılan uygulamaların başında gelen İnstagram, sosyal medya da en çok zaman geçirilen platformlardan birisidir. Fotoğraf ve video paylaşılabilen uygulamada canlı yayın ve hikaye atma özellikleri bulunmaktadır. İnstagram yeni konum ekleme özelliği de, bu gönderiler için gelmiştir. Gezip gördüğünüz yerleri arkadaşlarınızla paylaşmak istediğiniz de bu özelliği kullanabilir, tam konum paylaşarak instagram hesabınızı bir anı defteri gibi kullanabilirsiniz.

İnstagram Konum Ekleme Nasıl Yapılır?

İnstagram uygulaması en çok kullanılan sosyal medya platformlarından birisi olmasının yanında oldukça kullanışlı bir uygulamadır. Uygulama içerisinde pek çok özelliği kolayca kullanmak mümkündür.

Uygulama içerisinde paylaşım yapabileceğiniz gibi fotoğraf çekerken filtre özelliğini kullanarak daha güzel fotoğraf çekebilirsiniz. Gönderi paylaşırken İnstagram konum oluşturma özelliği ile birlikte takipçilerinize nerede olduğunuzu gösterebilirsiniz. Çoğu zaman paylaşılan gönderilerde konum belli edici bir ibare ya da yazı olmadığı için bu özellik oldukça kullanışlı bir özellik konumundadır. Peki İnstagram gönderilerine yeni konum nereden eklenir? Paylaşılacak görüntüler ayarlandıktan sonra gönderinin sağ alt kısmında yer alan oka tıklamanız gerekmektedir. Oka tıkladıktan sonra açılan konum ekranından kolaylıkla konum bilgisini ekleyebilirsiniz. Eğer hali hazırda bulunduğunuz konumu değil de başka bir konum etiketlemek isterseniz yukarıda bulunan yazı kısmına konumu yazarak işaretleyebilirsiniz. Böylece İnstagram yeni konum nasıl eklenir sorusunu burada cevaplamış olduk.

İnstagram Konum Ekleme Sorunu Nasıl Çözülür?

Her uygulamada olabileceği gibi İnstagram uygulamasında da belli başlı sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Gönderi paylaşırken oluşan İnstagram yeni konum ekleme sorunu da bunlardan bir tanesidir. Kullanıcılar gönderi paylaşacakları zaman gönderilerinin sağ altında bulunan oklara bastıklarında bazen konum bilgilerinin çıkmamasıyla karşılaşabilirler. Bu durumda yapılması gereken belli başlı çözümler mevcuttur. İlk olarak cihazınızda bulunan konum servisinin açık olup olmamasını kontrol ederek işe başlayabilirsiniz.

Eğer konum servisleriniz açıksa, ayarlardan instagram kısmına gelin ve instagram uygulaması için konum paylaşma izni verin. Sonrasında büyük ihtimalle sorununuz çözülecektir. Eğer sorununuz çözülmezse, yine gönderinin altındaki konum kısmına bastıktan sonra yazı ile konumu yazarak işaretlemeye çalışabilirsiniz. Sorun hala giderilmemişse son çare olarak sorunu instagram’a bildirebilirsiniz. Ancak bunu yaptığınız taktirde büyük ihtimalle çok uzun süre cevap bekledikten sonra sorununuzu çözemeyeceksiniz. Bu noktada yapılacak her şeyi denedikten sonra son çare olarak bize ulaşabilirsiniz.

Bizler Tolga Medyam olarak size sosyal medya da karşılaşacağınız her türlü sorunu çözme ve İnstagram yeni konum ekleme sorunu giderme destek hizmeti vermekteyiz. Bizlere ulaştığınız taktirde kısa bir süre içerisinde sorunu gidererek kolayca konum paylaşmanızı sağlıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Haber Bülteni

Tolga Medyam - Sosyal Medya Yönetimi, Begeni Takipçi Satın Al

Yorum Bırak