İnstagram Hesabım Kapatıldı

İnstagram Hesabım Kapatıldı

Son Güncelleme: Ekim 24, 2023 tarafındanTags:

Kapatılan İnstagram Hesabı Nasıl Açılır?

Tolga Medyam Kapatılan İnstagram Hasebı Açma (my Instagram account has been closed) hizmetleri

Sosyal medyalar, hayatımızın tam merkezinde bulunmaktadır. Gün içerisinde boş zamanlarımızın çoğunu burada geçirir, ilk fırsatta kendimizi sosyal medya da buluruz. Özellikle İnstagram, sosyal medya platformları arasında en bilindik ve en kullanılanlardan birisidir. Video ve fotoğraf paylaşılabileceği, canlı yayın ve hikaye atılmasına izin verilen bu platform milyonlarca kullanıcıya ev sahipliği yapmaktadır. İyi yönlerinin yanında, İnstagram da bazı sorunlar da hayatımıza dahil olmaktadır. İnstagramın koymuş olduğu kuralları bilerek ya da bilmeyerek ihlal eden kullanıcılara ceza olarak hesaplarını kapatmaktadır. Yapılan kural ihlaline göre hesapların açılıp kapanma süreleri de değişmektedir. İhlalden kapatılan hesap nasıl açılır sorusu en fazla sorulan sorulardandır. Bizler Tolga Medyam olarak profesyonel ekibimizle kapatılan hesapların tekrar açılması hizmetini veriyoruz.

Kapatılan İnstagram Hesabı Nasıl Açılır?

Kapatılan instagram hesaplarını açmak kolay bir işlem değildir. Kapatılan hesaplar belirlenen ihlal kurallarına riayet etmemiş ve sonrasında cezalandırılmış hesaplar olduğundan dolayı instagram yetkilileri bu konu da oldukça sert davranmaktadır.

Kapatılan instagram hesaplarını açmak kolay bir işlem değildir. Kapatılan hesaplar belirlenen ihlal kurallarına riayet etmemiş ve sonrasında cezalandırılmış hesaplar olduğundan dolayı instagram yetkilileri bu konu da oldukça sert davranmaktadır. Hesabı kapatılan kişilerin yapacakları şey, profesyonel yardım almak olacaktır. Bizler Tolga Medyam olarak bu alanda bilgi ve tecrübelerimizle, mağdur olmuş kullanıcıların yardımına koşmaktayız. İnstagram, Twitter, Facebook başta olmak üzer e pek çok sosyal medya platformu için hesap açma hizmeti vermekteyiz. Çalınan hesaplarını çok kısa bir süre içerisinde tekrar alıp size teslim ediyoruz. Eğer hesabınız kapatıldıysa gerekli gerekli mercilere başvurular yaparak hesabınızı 24 – 48 saat arasında tekrar açıyoruz.

Sosyal Medya Hesapları Neden Kapatılır?

Sosyal mecralarda düzeni korumak ve kullanıcılara güvenli bir ortam oluşturmak için belli başlı kurallar vardır. Bu kuralları ihlal eden hesaplara belli başlı cezalar verilir. Bu cezaların en ağırı, hesap kapatılmasıdır. Hesaplarınızdan yasa dışı işler yaparsanız, başka hesaplara tehdit, küfür, şantaj gibi zorbalamalar yaparsanız yahut terör desteği gibi yasaklı uygulamalarda bulunursanız instagram hesabınız kapanabilir. Bazı durumlarda çok fazla geri bildirim ve spam durumunda da kullanıcı hesapları kapanmaktadır. Bu durumlarla karşı karşıya kalmamak için genel topluluk kurallarına uygun hareket etmeli ve başka hesapları rahatsız etmemelisiniz. Eğer hesabınız kapanırsa, bu durumda hesabınızı açtırma durumunuz oldukça sıkıntılı bir süreç alabilir. Bu noktada kapatılan hesap nasıl açılır derseniz, Tolga Medyam olarak bizler hesabınızı almanıza yardımcı olmaktayız.

Hesabınız Çalınır Ya da Kapanırsa Ne Yapmalısaınız?

Çalınan ya da kapanan hesaplarınızı tekrardan almak zor ve uzun bir süreçtir. Çoğu kullanıcı bu zorlu ve uzun süreçten ötürü hesaplarına tekrar kavuşamamakta. Bu sebepten ötürü bizlere Instagram hesabım kapatıldı şikayetiyle başvuranların sayısı oldukça fazladır. Bizler profesyonel olarak hesap geri alma hizmeti vermekteyiz. Topluluk ihlallerinden ötürü kapatılan hesaplar için gerekli başvuruları yaparak hesaplarınızı 24 – 48 saat arasında tekrardan alıyoruz. Hesaplarınızın çalınma durumunda müşterilerimizden gerekli bilgileri alarak hesabınızı çok kısa sürede tekrar alıyor ve kullanıcıya teslim ediyoruz. Hesap çalma hizmeti vermemekteyiz, yalnızca çalınan hesaplarınızı geri alma ve kapatılan Instagram hesabı açma ve diğer sosyal medya mecraları için aynı hizmeti vermekteyiz.

Sosyal Medya Yönetimi

Haber Bülteni

Tolga Medyam - Sosyal Medya Yönetimi, Begeni Takipçi Satın Al

Yorum Bırak