Facebook Hesap Kapatma

Facebook Hesap Kapatma, Instagram Hesap Nasıl Kapatılır?

Son Güncelleme: Ekim 24, 2023 tarafındanTags:

Facebook Hesap Kapatma, Instagram Hesap Nasıl Kapatılır?

Tolga Medyam olarak Facebook Hesap Kapatma, Instagram Hesap Kapatma konusunda bilgiler vermekteyiz.

İletişim, insanlığın idamesinde en önemli olgulardan birisidir. Diğer insanlarla iyi iletişim kurabilen insanlar, her zaman sosyal hayatta çok daha başarılı olmaktadır. İnternet ortamının gelişmesi ve her tür insanın internette rahatça dolaşabilmesi bazı noktalarda sorun çıkarabilmektedir. Özellikle sosyal medya gibi çok kolay iletişim kurulabilen ortamlarda bazı sıkıntılar ortaya çıkar. Her konu hakkında yorum yapılabilen, belirli bir ceza olmadığı için rahatça insanların kutsallarına hakaret edebilen insanlar bu tür ortamlarda oldukça fazladır. Tolga Medyam olarak bizlere en fazla şikayet bu konu hakkında gelmektedir. Hesap kapatma isteği ile bizlere başvuran kişiler, kendilerine hakaret veya tehdit eden kişilere karşılık vermek için bunu yapmaktadır. Bizler de hesap kapatma hizmetini her gelen müşterilerimize değil, yalnızca kişisel tehdit alan yahut dine, vatana ve aile değerlerine küfür edilen kişiler için veriyoruz.

İnstagram ve Facebook Hesapları Nasıl Kapatılır?

Sosyal medya da kişisel noktalara temas eden, insanların sınırlarını ihlal eden hesaplardan çoğu zaman intikam almak isteriz. Bunun en kolay yolu da hesaplarını kapatmaktır. Ancak hesap kapatma işlemi, göründüğü kadar kolay değildir.

Hesap kapatma işlemi, göründüğü kadar kolay değildir. Peki instagram hesabı nasıl kapatılır? Gayet karmaşık, yazılım bilgisi gerektiren, uğraştırıcı bir iş olan hesap kapatma işi herkesin yapabileceği bir iş değildir. Bizler yüksek teknik bilgilerimizle bu hizmeti sağlıyoruz. Bu hizmeti sağlama koşulumuz kapatılacak hesabın kişileri doğrudan tehdit etmesi, kişilerin aile bireylerine yahut maneviyatlarına ağır küfürler etmesi, doğrudan yasadışı işler yapması yahut tehdit etmesi gerekmektedir. Bu gibi durumlar haricinde kişisel olarak sorun yaşadığınız yahut nedensiz olarak hesabını kapatmak istediğiniz kişilerin İnstagram ve Facebook hesap kapatma işlerini yapmıyoruz. Çünkü geçerli bir sebebi olmayan girişimler bizzat özel hayata müdahaleye girmektedir.

İnstagram ve Facebook Hesaplarını Kapatmak Neden Önemlidir?

İnternet ortamı sonsuz bilgi bulunabilen, neredeyse istediğiniz her şeyi yapabileceğiniz bir alemdir. İnternette geçirilen zamanın büyük çoğunluğu da, sosyal medyalarda geçirilmektedir. Bu nedenle bu mecralarda zaman zaman bazı sorunlarla karşılaşmak mümkündür. Bu sorunlardan birisi de maalesef ki kişisel alanlara riayet etmeme, kişilere doğrudan yahut dolaylı yoldan küfür etme, tehdit, şantaj, yasa dışı bahis ve satışlar gibi olaylardır. Bu noktada, rahatsızlık veren yahut bu mecralarda olmaması gereken hesapların kapanması toplumsal huzurun korunması açısından oldukça önemlidir.

Bizler Tolga Medyam olarak, profesyonel ekibimizle birlikte Sosyal Medya hizmeti sağlamaktayız. İnstagram hesap kapatma bilgisi sağlayabildiğimiz gibi Facebook hesaplarını kapatmakta da bizi takip edin. Durduk yere hesap çalma ya da kapatma işlemi yapmıyoruz, sadece mağduriyet oluşturan yahut oluşturma potansiyeli olan hesaplara işlem yapıyoruz. Bunun dışında gelen taleplere maalesef olumlu cevap verememekteyiz. Eğer sizler de sosyal medya hesaplarınızda bayrağınıza ya da aile üyelerinize hakaret edildiyse yahut tehdit ediliyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi

Haber Bülteni

Tolga Medyam - Sosyal Medya Yönetimi, Begeni Takipçi Satın Al

Yorum Bırak