Kapanan İnstagram Hesabını Tekrar Açma

Kapanan İnstagram Hesabını Tekrar Açma

Son Güncelleme: Ekim 24, 2023 tarafındanTags:

Kapanan İnstagram Hesabını Tekrar Açma

Tolga Medyam olarak kapanan İnstagram hesabını açma (Reopening a Closed Instagram Account) hizmeti vermekteyiz.

Gün içinde zamanımızın çoğunu sosyal medyada geçirmekteyiz. Gün içinde yaptığımız aktiviteleri insanlarla paylaşabileceğimiz, insanların ne yaptıklarını yakından takip edebileceğimiz bu mecralar oldukça ilgimizi çekmektedir. Instagram da bu mecralardan birisi, hatta en ünlülerinden birisidir. Fotoğraf ve videoların paylaşıldığı bu mecrada aktif olmak, kafa dağıtmak ve zaman geçirme için fazlasıyla çekici bir yöntemdir. Bunun yanında, her ortamda olduğu gibi Instagram ’ın da belli başlı kuralları vardır. Bu kurallara uyulmadığı taktirde kullanıcılar cezalar alabilmektedir. Bu cezaları verirken bazen instagram alt yapısı ceza gerektiren hareketleri otomatik olarak algılayabileceği gibi çoğu zaman da hesaplar, başka kullanıcılar tarafından şikâyet edilebilir. Böyle durumlarda hesaplar ceza alarak hesabı kapatılabilir. Bazen de hiçbir suç işlenmediği halde, çok fazla instagram hesabının organize şekilde hesabınızı spamlaması sonrası hesabınız kapanır. İşte bu noktada bizler Tolga Medyam olarak kapanan Instagram hesabını açma hizmeti vermekteyiz.

Kapanan İnstagram Hesabı Nasıl Açılır?

Bile isteye ya da farkında olmadan İnstagram kurallarını ihlal eden kullanıcılara instagram bazı uyarılar yapar. Bu uyarılardan sonra kullanıcılar aynı ihlalleri yapmaya devam ettikleri taktirde Instagram, hesapları süreli ya da süresiz olarak kapatabilir.

Bu gibi durumlarda kapanan hesapların tekrar açılma süreleri değişiklik göstermektedir. Bu noktada önemli olan, hesapların hangi sebepten ötürü ceza aldığıdır. Alınan cezaya göre hesapların açılma süreleri değişiklik gösterir. Peki İnstagram hesapları neden kapanır? Bu konuda çok fazla değişken vardır, hesap çok fazla spam yediği için, hesap toplulukları rahatsız ettiği için, hakaret ve rahatsızlık verdiği için hesapların kapanabildiği gibi teröre destek, dolandırıcılık gibi durumlarda İnstagram hesabı direkt olarak silinebilir. Silinme durumlarında İnstagram hesaplarının geri alınabilmesi neredeyse imkansız durumdadır. Ancak başka bir sebeple kapanan instagram hesaplarını açma yolları mevcuttur. Tolga Medyam, sosyal medya da yaşadığınız sorunları gidermek için çalışmaktadır. İnstagram hesaplarınız kapandığında da, ihlal – taklit formları göndererek çok kısa sürede hesaplarınızı aktif etmenize yardımcı oluyoruz. Hesabın kapanma nedenine göre 24 – 48 saat arasında değişen bir süre de hesabınızı kurtararak sizlere tekrar teslim ediyoruz.

İnstagram Hesabının Kapanma Nedenleri?

Instagram hesabı kapanan kullanıcıların bu soruyu oldukça sık sorduğunu gözlemledik. Bazen kişilerin az takipçileri olsa da, hiçbir yasaklı şey yapmasalar dahi ceza yediklerini söylediklerine şahit olduk. İnstagram tarafından ceza yemek için belli başlı bir kuralın çiğnenmesi gerekmektedir. Bu kurallardan birisi çiğnendiği taktirde kullanıcıya ceza verilir. Bazen saldırı altında olan bir hesaba yorum yapmak, bu hesabın gönderilerini beğenmek bu spamların size de sıçramasına neden olabilir. Böyle durumlarda sizlerin de hesabı süreli yahut süresiz kapanabilmektedir. Aynı şekilde yaptığınız yasaklı bir reklam, ettiğiniz küfür ya da kaba bir davranıştan dolayı da ceza yiyebilirsiniz. Bu tip durumlarda instagram algoritması sizleri yakalayabileceği gibi, hesaplarınızın şikayet edilmesi de aynı şekilde ceza almanıza neden olur. Bu doğrultuda İnstagram da topluluk kurallarını ihlal eden bir hesabı şikayet ederseniz ceza almasını sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi

Haber Bülteni

Tolga Medyam - Sosyal Medya Yönetimi, Begeni Takipçi Satın Al

Yorum Bırak